Tutvustus

OK Interactive'i, ehk endise Union Digitali ja HansaNet'i, näol on tegu ettevõttega, kes osutab erinevaid veebilahendusi hõlmavaid teenuseid. 

OK Interactive OÜ ja Union Digital OÜ sõlmisid ühinemislepingu 23.02.2019, et oma tarkvaraarenduse äritegevused ühendada. Oma tööde teostamisel väärtustame kliendi rahulolu ja kvaliteeti, seepärast oleme oma teenused loonud selliselt, et soovi korral saab kogu täislahenduse ühest kohast, alustades erilahendusega kodulehe loomisest, kuni keerukamate infosüsteemide arendamiseni. Oleme olnud kindlaks ja ustavaks partneriks oma klientidele juba aastast 1999.  

Meie meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kes on orienteeritud maksimaalsele kliendi rahulolule ning kvaliteetse töötulemuse saavutamisele. Oleme oma klientide ja nende soovide suhtes tähelepanelikud ning mõtleme omalt poolt kaasa, et saavutada parim tulemus ning koostöö. Oma töös lähtume põhimõttest, et kliendile loodav lahendus peab olema nii firmasisese infosüsteemi kui ka tema maine kujundamise lahutamatu osa.